TUI Nijkerk is uitgeroepen tot het beste Reisbureau van Gelderland in 2020. De jury heeft dat maandagmiddag 14 september bekend gemaakt. Peter Wanningen namens TUI: ‘Een echte teamprestatie waar wij oprecht trots op mogen zijn. Linda, Sharon, Lisette en Elise. Wat een kanjers zijn jullie. In deze zware en moeilijke tijd worden niet alleen onze klanten maar ook onze organisatie TUI en ons reisbureau zwaar getroffen. Het doorgaan van de verkiezing Reisbureau van het Jaar 2020 heeft ons de extra motivatie gegeven om positief te zijn en te blijven. Maar bovenal het vertrouwen wat onze klanten blijven houden in ons team en reisbureau, dat is bijzonder en een grote waardering waardig. Ook in deze tijd blijven wij onverminderd onze service verlenen. Wij zullen onze winst vieren, samen met al onze klanten maar wel coronaproof. Ingetogen met een feestelijk tintje.

Kees van den Heuvel

Archieffoto huidige TUI-team

Foto onder: het certificaat beste van 2020