lk ben William van Beek 17 jaar en een van de 3 mannen vanuit Nijkerk en nog 1 vrouw uit Njkerk van het team MMKH 700 km uit Putten. Na een jaar voorbereiding ben ik er startklaar voor om zondag 8 september mijn eerste dag af te leggen van 100 kilometer.

7 dagen op de mountainbike de uitdaging om zoveel mogelijk geld bij elkaar te verzamelen voor de spierziekte Duchenne. We trappen Duchenne de wereid uit en doorkruizen 5 landen. Van Frankrijk naar Nederland in 7 dagen per dag 100 kilometer. Een ware uitdaging. Kjk voor de verder informatie via de link https:/lwww. 700km.nl en via de link van www.duchenneheroes nl zin we tevens live te volgen.  

Dit alles wordt ons mogelijk gemaakt door de sponsors en wil ik hierbij bedanken dat het mij mogeljk maakt om mee te fietsen en het geld gaat naar Duchenne: Natuurlijk kunt u ook ons team of mij nog steeds sponseren, want er kan nog altijd geld bij.

Daniel Elektro & Montagetechniek
ByMar
Gert Davelaar Akkerbouw en landschapsonderhoud
GBI Gerritsen
Duo Schilders
HDV Hoveniersbedrijf de Vuursche
De Haan transsport
Mardo haarverzorging
Doornhof verzekeringen