In Bar Strijland wordt op 11 april de voorronde voor het Nederlands Kampioenschap Beerpong georganiseerd. In het hele land worden qualifiers georganiseerd waarbij de winnaar zich rechtstreeks plaatst voor het NK: The Dutch Series of Beer Pong op 26 april. De nummer 2 plaatst zich voor de extra kwalificatieronde, voorafgaand aan het NK op 25 april.

Op het NK staat plaatsing voor het WK Beerpong in Las Vegas op het spel. Het WK heeft een hoofdprijs van $50.000.

Wil jij naar het NK Beerpong en een gooi doen naar het WK in Las Vegas? Zorg dan dat je met een teamgenoot inschrijft voor de Qualifier in Nijkerk bij Bar Strijland!

Inschrijven kost  €40 per team (2 personen). Team met vrouwen € 37,50

Inschrijven kan via een mail naar beerpongnijkerk@gmail.com. Ook kun je je aanmelden aan de bar bij Strijland! Geef hierbij je eigen naam, de naam van je teamgenoot en jullie teamnaam op.