Dit jaar is de trekkertrek Nijkerkerveen aan de Hoevelakenseweg op zaterdag 7 april, van 11 tot 19 uur. We gaan weer voor gezellige opbouw/afbouwdagen en een topdag op zaterdag. Onze inzet is een leuk bedrag voor diverse lokale goede doelen.
Het opbouwen start op Dinsdagavond 3 april om 18.45 uur, met o.a. het opzetten van de grote tent. Daarna starten we op woensdag 4 april, donderdag 5 april en vrijdag 6 april om 7.30 met koffie (indien gewenst ontbijt) en 8 uur aanvang werkzaamheden. Maandag 10 april starten we met afbouwen ook om 7.30 met koffie en ontbijt.
Wie vind het leuk om donderdag, vrijdag en/of maandag (een dagdeel) mee te helpen in de catering voor de vrijwilligers? Kom jij dit jaar (weer) helpen? Weet je iemand die ook graag mee komt helpen? Graag uiterlijk 1 maart je mogelijkheden doorgeven, ivm de verdeling maken. Heb je een leuk idee of een verbeterpunt tov vorig jaar? Dat horen we dat graag.
















