Van 3 t/m 9 juni is de landelijke Week voor Jonge Mantelzorgers. Zijn er kinderen in de leeftijd van 8 tot 23 jaar die hulp bieden een een zieke ouder of broer of zus met verstandelijke of lichamelijke beperking of bijvoorbeeld autisme?, was de vraag van Sigma. De zorg en aandacht die dit van jou vraagt, heeft invloed op jouw leven; je hebt soms weinig tijd voor andere dingen.
Daarom wilde Sigma hen, als jonge mantelzorgers, deze week in het zonnetje zetten. Dit doet Sigma door samen met Jeugd- en Jongerenwerk Chill Out een aantal extra (gratis) activiteiten te organiseren voor deze week.
Daarom was het donderdagmiddag in Pannenkoekenrestaurant De Waegh zo super gezellig. Michel van Beek eigenaar van De Waegh sponsorde een Pannenkoeken bak-middag voor jonge mantelzorgers tussen 8 en 12 jaar. Dat was genieten. Alles stond klaar op een mooi gedekte tafel met allerlei lekkere ingrediënten . Michel gaf even wat instructies hoe er het best gebakken kon worden met de bakplaten en daarna ging een ieder zijn eigen gang. Het was echt genieten voor de 13 jongere Mantelzorgers.
Foto’s Harry Koelewijn

















