Op vrijdagavond 9 februari geeft zanger/acteur Olaf Wijnants Labree samen met musicus Robert Bakker een cabaretesk concert onder de titel “Tussendoor”. Er wordt een programma verzorgd met liedjes, vertellingen en pianomuziek. Het publiek kan luisteren naar fraaie teksten, vaak voorzien van de mooiste vondsten. Er kan deze avond dan ook veel gelachen worden.
Olaf Wijnants is bekend uit de kring van radio, televisie, film en toneel. Zijn stem kent bijna iedereen van TV-series als De Snorkels, De Freggels en Brandweerman Sam; hij was te beluisteren in vele honderden hoorspelen, speelde in films en zong met o.a. het Metropole Orkest. Ook presenteerde hij in de jaren tachtig voor IKON-televisie het programma “Het Verhaal”, wekelijkse bijbelvertellingen voor de jeugd.
Robert Bakker is op dit moment het meest bekend als dirigent en pianist van het Voice Company Koor. Hij wordt geroemd om zijn warme pianospel en zijn interpretaties van klassieke werken. Zo zal hij een Gymnopedie van Satie spelen op een wijze die heel dicht bij de bedoeling van de componist ligt. Robert heeft overal ter wereld concerten gegeven, ook als solist, van Amerika tot Rusland en Japan.
Het concert “Tussendoor” op 9 februari wordt een “warm” avondje vol sfeer. Maximaal honderd mensen kunnen dit speciale concert bijwonen zodat iedereen die avond zich VIP kan voelen. Het publiek zit eerste rang op niet te grote afstand van de artiesten. Een ideale positie om het programma tot op de letter nauwkeurig te kunnen volgen, het handelsmerk van Olaf Wijnants.
“Tussendoor”, een cabaretesk concert door Olaf Wijnants Labree en Robert Bakker. Vrijdagavond 9 februari, aanvang 20.00 uur. Verhoog Muziek, Nieuwstraat 2, Nijkerk. Toegang 15 euro, inclusief consumpties. Kaarten aan de zaal of vooraf reserveren via rbpmusic@xs4all.nl of 0320 – 244 202.
Foto: Greetje Houwen
















