DRONTEN/NIJKERK – Afgelopen zaterdag namen de vier wedstrijdgroepen van Badabounce deel aan de allerlaatste wedstrijd van dit dansseizoen. Dit keer in Dronten waar teams uit het hele land samen kwamen. Het was een bijzonder succesvolle middag en avond want alle vier de teams van de Nijkerkse dansschool wisten een plek op het podium te veroveren. Het jongste team Fearless startte in de categorie 8 tot en met 12 jaar.De concurrentie was groot en op hoog niveau waardoor het tot het allerlaatste moment spannend bleef op welke plek zij zouden eindigen. Het werd de eerste plek, wat beloond werd met een geweldig mooie beker.
In de categorie 12 tot en met 15 jaar namen de groepen Zero Gravity en Speechless het niet alleen tegen een sterk deelnemersveld op maar ook tegen elkaar. Groot was de ontlading toen bleek dat allebei de teams het podium mochten betreden en zij achter elkaar eindigden op een derde en tweede plek
Aan het einde van de avond was het de beurt aan team Younique in de categorie 16+. Met hun high-energy mix wisten ook zij indruk te maken op de juryleden, met onder andere Ingrid en Juvat Westendorp (bekend van het televisieprogramma So You Think You Can Dance) en werden zij met hun eerste plek uitgeroepen tot de winnaars van deze categorie.
Badabounce kijkt met veel plezier terug op een bijzonder succesvol wedstrijdseizoen en gaat zich nu opmaken voor de jubileumvoorstellingen van 18 juni a.s. in Theater De Flint in Amersfoort.
















