Aanstaande zaterdag 11 juni organiseert Muziekvereniging Concordia Nijkerkerveen een smakelijk concert in ’t Veense Hart. Onder het genot van diverse heerlijke gerechten geserveerd vanuit een foodtruck kunt u luisteren en genieten van de optredens van het MPE, de majorettes en het fanfareorkest. Vanaf 18.00 uur bent u van harte welkom om aan te schuiven. Het concert en diner zal starten om 18.30 uur.
Kaarten zijn tot vrijdagavond 10 juni in de voorverkoop verkrijgbaar via de QR-code op de poster, via https://concordia-nijkerkerveen.nl/reserveren/ of in ’t Veense Hart onder openingstijden.
Kaarten inclusief diner kosten €35. Wilt u alleen komen luisteren dan kost uw kaartje maar €5. Het eerste drankje krijgt u van Concordia!
















