Koos Nelemans van de Hospice Nijkerk heeft woensdagmiddag een cheque van maar liefst 750 euro in ontvangst mogen nemen. Het geld is bijeen gespaard door de winkel HunterStunter op het Vetkamp, schuin tegenover de Hospice. De HunterStunter biedt iedereen de mogelijkheid om tweedehands- zelfgemaakte- en nieuwe spullen te verkopen en te kopen.

Door het continue wisselende aanbod is winkelen bij de HunterStunter iedere dag weer een gezellige beleving. Mede door de verkoop van zowel nieuwe producten, (klein)meubelen, sieraden, kleding, fietsen, en levensmiddelen lopen de klanten vaak wekelijks zo niet dagelijks even binnen. De veelzijdigheid en het zeer snel wisselende assortiment werkt als een magneet voor iedereen. Voor de kraamhuurders is het zeer interessant om voor 1 of meerdere weken een kraam te huren, om vervolgens op een leuke manier hun spullen te kunnen verkopen. Zo probeert de HunterStunter het hergebruik en recycling van producten te bevorderen.

Klanten welke bij de HunterStunter een kraam huurden voor een bepaalde periode en daarna stopten, doneerde soms een klein deel aan de winkel. Hierdoor ontstond het idee om deze gedoneerde spullen opnieuw aan te bieden aan de klanten tegen een gereduceerde prijs. Een groot deel van de opbrengst ging naar het goede doel, namelijk het Hospice Nijkerk. Vorig jaar is dit initiatief ontstaan en woensdag 25 januari 2017 was het dan zover: de uitreiking van de eerste cheque aan het Hospice met prachtig bedrag van € 750,–. Ook dit jaar wordt het Hospice weer gesteund door de HunterStunter. Om te doneren zijn klanten niet verplicht om een kraam te huren.

Heeft u (bruikbare) kleding, meubels, fietsen, kleine spulletjes, speelgoed etc. kom dan zeker langs. En niet te vergeten. Ze halen ook thuis de spullen op mocht het teveel zijn om zelf mee te nemen.  Kortom, met de HunterStunter kunt u alle kanten op. Wilt u graag een kraam huren? Neem een kijkje op de site www.hunterstunter.nl of kom gewoon even langs in de winkel. Want bij de HunterStunter zijn klanten op zoek naar “uw spullen”. Als laatste willen zij nieuwe klanten, welke nog nooit een kraam hebben gehuurd bij de HunterStunter, de gelegenheid geven om zich te melden in de winkel. De eerste vijftig aanmeldingen krijgen een week lang een kraampje zonder huur te betalen.