De gemeente Nijkerk uit ieder jaar met een feestelijke middag haar waardering aan haar vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties. Een moment waarop de vele vrijwilligers in onze gemeente extra in het zonnetje worden gezet.

Traditiegetrouw wordt deze middag in juni gehouden en dit jaar is het vrijwilligerscompliment op vrijdag 8 juni van 16.30 tot 20.30 uur in Hoevelaken. Deze feestelijke bijeenkomst wilt u vast niet missen, daarom vragen wij u nu alvast uw agenda vrij te houden! De uitnodiging met daarbij de mogelijkheid u aan te melden volgt zo spoedig mogelijk. Op dit moment zetten wij de puntjes op de i om u weer een gevarieerd programma te bieden.

Heeft u als vrijwilliger vragen of wilt u meer informatie, neemt u dan gerust contact op met Ineke van Rooijen van de gemeente Nijkerk via telefoonnummer (06) 30976105 (aanwezig op dinsdag, donderdag, vrijdag) of per mail vrijwilligerscompliment@nijkerk.eu.