Ben je beginnend racefietser en wil je beter leren fietsen? Schrijf je dan nu in voor Start2Bike: een leuk en leerzaam trainingsprogramma van de NTFU -VOEK waar ervaren instructeurs je de juiste fietstechniek bijbrengen. De trainingen starten op zaterdag 19 maart. Voor inschrijving zie: Nijkerk Start2Bike – VOEK Toerfietsclub Nijkerk
Wielrennen is populairder dan ooit. Sinds de uitbraak van het coronavirus is (sportief) toerfietsen voor veel mensen een uitlaatklep geworden. Toch heeft niet iedereen zijn racefiets even goed onder controle. Zaken als remmen, schakelen en bochten nemen werken allemaal net even anders dan op een gewone tweewieler. Als je deze fietstechnieken goed onder de knie wilt krijgen, doe dan mee aan Start2Bike.
Na Start2Bike kun je ook veilig in een groep kunt fietsen. Je merkt ook dat na een paar onwennige tochten iedereen makkelijker fietst en het tempo makkelijker kan bijhouden. Ook weet je veel beter waar je op moet letten als je met meerdere fietst of met een clubrit meegaat.
Naast het beter hanteren van je fiets en het leren rijden in een groep, laten de trainers je ook de omgeving beter kennen door over mooie wegen te fietsen.
Het aantal trainingen bij de VOEK is 6 zaterdagen. Aanvang: 8.30 uur, verzamelen bij Profile Ridder Nijkerk. Ontvangst met koffie / thee en cake. (beschikbaar gesteld door Profile Ridder). Theorie van 8.45 uur tot 9.00 uur. Daarna praktijk training met een of meerdere specifieke thema’s, bijv. over fiets houding, schakelen, remmen, balans houden, afdalen, veiligheid etc. Trainingen worden verzorgd door Gijsbert en Hilco Bast.
De inschrijving voor Start2Bike is nu geopend . Zie: Nijkerk Start2Bike – VOEK Toerfietsclub Nijkerk. Twijfel je of Start2Bike iets voor jou is? Neem dan contact met op Gijsbert Bast via genoemde website Start2Bike – VOEK Toerfietsclub Nijkerk
Foto: VOEK

















