Kringloop-centrum Nijkerk aan het Willem Alexanderplein is op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Een winkel waar alles tegen schappelijke prijzen tekoop is. Kleding, huisraad, boeken, DvD, schoenen en allerlei andere artikelen. Het is ruim mooi opgezette winkel waar alles overzichtelijk te vinden is.

Maar, voordat alles een plek in de winkel heeft gekregen is er wel wat vooraf gegaan. Eerst bij het binnenkomen van de spullen moet alles gecontroleerd worden of het wel verkocht kan worden. Sorteren van spullen, noem maar op. Dan moet er aangevuld worden, mensen voor inname van artikelen, voor de kassa enz enz.

Kijk even naar de video waar bedrijfsleider Tiemen van Rooden het één en ander verteld en ga dan gerust eens buurten in de winkel. Of om iets te kopen of je na een gesprek en een koffetje aan te melden als vrijwilliger. Wat zullen ze daar blij mee zijn.

Bron: Harry Koelewijn