Op Paaszondag 20 april vond, geheel volgens traditie, de jaarlijkse Paassamenkomst plaats op de begraafplaats in Nijkerk. De bijeenkomst, die om 08.30 uur begon, trok vele tientallen aanwezigen.
Na een warm welkom door de organisatie, verzorgde emeritus predikant ds. Bernhard Steenwijk een korte inleiding rond het thema “Van horen zeggen………”. De sfeer was ingetogen en respectvol, passend bij het moment van bezinning.
Tijdens de samenkomst werden enkele liederen gezongen, muzikaal begeleid door leden van het Nijkerks Stedelijk Fanfare Corps en Muziekvereniging Concordia uit Nijkerkerveen. Aansluitend was er gelegenheid voor de aanwezigen om bloemen te leggen op het graf van een familielid, geliefde of bekende.


















