DOB logoVoorstellingen op donderdag 25 en vrijdag 26 februari
NIJKERK – Chr. Toneelvereniging Door Oefening Beter speelt dit jaar voor u een blijspel van Jan Tol en Astris Buijs, genaamd: ‘En nu d’r uit!’ Uitgebracht door toneeluitgeverij Vink bv. U kunt het stuk komen bekijken op 25 en 26 februari 2016 in ’t Trefpunt van de Goede Herder Kerk aan het Willem-Alexanderplein bij het station. De zaal is open vanaf 19:30u en het toneelstuk start om 20:00u. De voorverkoop start op 10 februari; volwassen betalen 10 euro en kinderen 6 euro. U kunt kaarten halen bij DA Drogisterij Engel, Mariëlle’s kwaliteitskip (uw Poelier) en De Postkamer, graag gepast betalen.

Het stuk speelt zich af in de villa van Helène Mulder, gespeeld door debutant Elsbeth Dunsbergen. Helène wil graag voor een jaar naar haar zus in Australië. Helaas wil haar zoon Patrick (Michael Janssen) niet op het huis passen en vindt dat zijn vrouw Lisette (Willeke de Graaf) zich er niet mee moet bemoeien.

De helderziende huisvriendin van Helène, Berdina (Geraldine van de Pol), neemt de oppastaak maar al te graag op zich. Zij heeft lucratieve plannen met de villa door kamers te gaan verhuren. Voor hulp haalt ze Laura (Larissa van Koot) bij jeugdzorg vandaan, waardoor ook twee minder jofele figuren op het toneel verschijnen: Chris en Sonja (Perry Boomsma en Evelien van Hussel).

De twee onschuldige gasten Juul en Emalda, gespeeld door debutanten Henk Post en Annemarie Teuben, kunnen hun ogen niet geloven wat er zich allemaal in de villa afspeelt. En wat Jorike (Linda Boomsma) komt doen, is voor allen lange tijd onduidelijk.

Het is een lang toneelstuk bestaande uit drie delen, waar de spelers weer iets fantastisch van hebben weten te maken. De vele typetjes maken het toneel bijzonder levendig. Dit jaar wordt het stuk voor het eerst geregisseerd door Pauline Cozijnsen. De rol van souffleur ligt wederom in de handen van Christel Cozijnsen. De grime wordt sinds jaar en dag aangebracht door Gerrit en Ali Bonsel. Wilco de Bruijn ontfermt zich over het decor.

Wilt u ook meedoen met de toneelgroep, dan kunt u contact opnemen met de secretaresse Evelien van Hussel. Bezoekt u ook eens de facebook-pagina van Chr. Toneelvereniging D.O.B.

Wie: Chr. Toneelvereniging D.O.B.

Wat: Toneelstuk: ‘En nu d’r uit!’

Wanneer: 25 en 26 februari 2016

Waar: ’t Trefpunt in de Goede Herderkerk, Willem Alexanderplein 14

Aanvang: 19:30u

Kaartverkoop: DA Drogisterij / Parfurmerie B. Engel, Winkelcentrum Paasbos, Mariëlle’s Kwaliteitskip, Kloosterstraat 7 en de Postkamer, Kleterstraat 21

Prijs: 10 euro volwassenen, kinderen 6 euro (voorverkoop), aan de zaal 12 euro.