Negen enthousiaste inwoners, van diverse leeftijden, en afkomstig uit Nijkerk, Hoevelaken en Nijkerkerveen, gaan onze gemeente vertegenwoordigen op Koningsdag in Amersfoort. Zij zetten hun beste beentje voor tijdens een spannende regioquiz, die live op tv wordt uitgezonden.

Ons Nijkerkse team bestaat uit: Edith Terschegget (teamcaptain), Cher Korver, Liselotte Waslander, Bert Koekkoek, Leendert van der Sluijs, Mariette Christophe, Matthias Blankensteijn, Achmed Saidi,  Jan Hofman. De Koninklijke familie is bij de quiz aanwezig.  De quiz begint om 12.00 uur en team Nijkerk moet het daarbij opnemen tegen Amersfoort, Baarn, Barneveld, Bunschoten, Eemnes, Leersum, Soest en Woudenberg. 

Burgemeester Gerard Renkema: “Het is leuk te zien hoe veel zin ons team er in heeft. Ik heb er alle vertrouwen in dat ze onze gemeente goed vertegenwoordigen. Ik wens ze heel veel succes én natuurlijk veel plezier!” Op Koningsdag zal ons team van Nijkerk naar Amersfoort fietsen. Tijdens de aubade in Nijkerk (Molenplein) gaan we ons team naar verwachting rond 9.45 uur uitzwaaien.

NB: op de foto ontbreekt nog Mariette Christophe