We lopen de inmiddels vertrouwde kilometers van de school naar Julia Home, waar een aantal kinderen uit arme en kwetsbare gezinnen liefdevol worden opgevangen. Sociale problematiek, ouder(s) die de basisschool nooit hebben afgemaakt, kinderen die opgroeien in een “leeg” huis, op zoek naar warmte (in de winter letterlijk!), liefde en erkenning. Het is inmiddels half oktober, blokken hout liggen opgestapeld op de stoep. Grijs Blauwe rook kringelt uit de schoorstenen van de huizen.
Ik vermaan (op wat strenge toon voor mijn doen) één van de kinderen om door te lopen. Want zoals overal op deze aardbol, zijn deze lieve kinderen natuurlijk ook wel eens ondeugend… 🙂 Maar vandaag vergis ik me.
Daniéla vertelt dat ze pijn in haar hiel heeft en wijst naar haar schoenen. Ze zijn veel te klein. Omdat haar schoenen versleten zijn, had ze vanmorgen de schoenen van haar jongere broertje maar aangetrokken. Ik beloof haar dat ze binnenkort nieuwe schoenen krijgt en als dank geeft ze me een dikke knuffel. Die “knuffel” geef ik via dit bericht vanuit Roemenië door om iedereen hartelijk te bedanken die bijgedragen heeft aan de sponsoractiviteiten voor de schoenen van Daniéla en alle andere kinderen die worden opgevangen in Julia Home!
Wilt u ook deze kinderen aan nieuwe schoenen helpen? Stort u gift s.v.p. op rek nr: Stichting commissie oosteuropa nl02rabo0320886689 o.v.v. kinderschoenen actie Hartelijk dank! ( meer informatie op:https://stichtingcoen.nl/ doorklikken op Connected
















