figuren-showroom-Buro-BeebaumNieuwe ontwikkelingen Buro Beerbaum

NIJKERK – Op maandag 7 maart 2016 opende Buro Beerbaum haar deuren van een showroom aan de Amersfoortseweg 96 in Nijkerk. De showroom biedt niet alleen een verkoopplek voor de etalagefiguren, kledinghangers en accessoires displays, maar is ook een inspiratie plek voor klanten en etaleurs. De ruimte is overzichtelijk ingericht zodat de figuren goed tot hun recht komen. Om de klant beter van dienst te zijn doormiddel van ruimere openingstijden was de leegstaande ruimte te Nijkerk een uitstekende plek om de producten te presenteren, aldus Theo Huijbreghts. “Met meer dan 20 jaar ervaring geven wij u graag een goed advies bij het kiezen van een etalagefiguur met de juiste uitstraling tegen een goede prijs- kwaliteitverhouding.”

Buro Beerbaum

Met veel enthousiasme, vakmanschap en liefde voor het vak realiseert Buro Beerbaum al ruim… jaar etalages door geheel Nederland. Ons team van VM’ers, stylisten en etaleurs is gespecialiseerd in het ontwikkelen van routing en aandachttrekkende etalages, voor verschillende branches. Buro Beerbaum is onderdeel van de Crea & Artiva Groep, waarbij expertise en creativiteit gebundeld zijn in één organisatie

Informatie

Wij hopen u spoedig te verwelkomen in onze showroom. Voor meer informatie neemt u contact op met Buro Beerbaum tel: 033-247 60 35 – www.burobeerbaum.nl.