• Home
  • Nieuws
  • Sport
  • Evenementen Agenda
  • Foto’s en Verhalen van vroeger
  • Column
  • Virtuele Tour
  • Contact
  • Meer
    • Amivedi
    • Gemeentenieuws
    • Familieberichten
  • Zoeken

De Veense Courant

Het laatste nieuws dat je straks overal leest

  • Home
  • Nieuws
  • Sport
  • Evenementen Agenda
  • Foto’s en Verhalen van vroeger
  • Column
  • Virtuele Tour
  • Contact
  • Meer
    • Amivedi
    • Gemeentenieuws
    • Familieberichten
Van Essen Diervoeders Nijkerkerveen
Bouw Pluimveetransport Nijkerkerveen
17 juni 2020 - geplaatst in Nieuws

SamenThuis: ‘Druk op de woningmarkt blijft hoog’

SamenThuis Vastgoedontwikkeling is sinds 2015 ontwikkelaar van complexe binnenstedelijke locaties. In 2019 is SamenThuis Vastgoedontwikkeling gestart met een aansprekende ontwikkeling van nieuwbouwwoningen aan de Oude Barneveldseweg.

De gemeentelijke kaderstelling lag in afwachting van de nieuwe woonvisie voor het gebied klaar, maar toen gooide het coronavirus roet in het eten. Aan de Oude Barneveldseweg ligt momenteel een groot parkeerterrein met verouderde bebouwing en een stuk weiland. Herbert Bosch van Samen Thuis Vastgoedontwikkeling: ,,Het terrein stond al jaren op de nominatie om wat mee te doen. In februari van dit jaar hebben wij het plan bij de gemeenteraad gepresenteerd. Na overleg is het plan nog even aangehouden, omdat de gemeenteraad wilde wachten tot de nieuwe Woonvisie was vastgesteld. Toch was de raad unaniem in haar beslissing dat het gebied ontwikkeld mag worden naar woningbouw.”

Het ‘even wachten’ op de nieuwe woonvisie viel precies samen met het losbarsten van de coronacrisis. Dat had niemand zo kunnen voorzien, maar leidt nu wel tot zeker een half jaar vertraging in het proces. ,,We hebben gelukkig voorafgaand aan het presenteren van het project al een uitvoerig gesproken met omwonenden en de omliggende bedrijven. We zijn hier, waar mogelijk, mee verder gegaan toen de coronacrisis landde, maar een grotere bijeenkomst met omwonenden was natuurlijk niet te organiseren. Onze doelstelling is en blijft een plan te ontwikkelen waar ook voor
omwonenden en de omliggende bedrijven een positieve kant aan zit. Eén van de maatregelen is om een blijvende groene zone te creëren tussen de nieuwe wijk en de bestaande woningen. Het zal een buffer worden tussen de bestaande wijk en deze nieuwbouw. Sommige omwonenden hebben al gezegd dat als het plan gereed is, ze wel een appartement zouden willen kopen en dat is het grootste compliment wat we kunnen krijgen.”

Lees de rest van het artikel op Stadnijkerk.nl 
Foto Gemeente Nijkerk

Deel dit bericht op:

  • Share op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
  • Delen op X (Opent in een nieuw venster) X
  • Delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
  • Delen op Telegram (Opent in een nieuw venster) Telegram
  • Delen op LinkedIn (Opent in een nieuw venster) LinkedIn

Eerdere berichten

Nieuws van deze week

Zoekactie naar mogelijke drenkeling langs A28 bij Putten, brandweervoertuigen vast in weiland

Langs de A28 bij Putten is vanmiddag een zoekactie gehouden naar een mogelijk persoon te w…

Gemeente Nijkerk slaat met buurgemeenten handen ineen voor suïcidepreventie

De gemeente Nijkerk gaat intensief samenwerken met Amersfoort en vijf omliggende buurgemee…

Mantelzorgers verdienen het om gezien te worden!

Jaarlijks op 10 november wordt in Nederland de Dag van de Mantelzorg gevierd. Op deze dag …

Samen aan de slag voor de natuur op Vogeleiland Arkervaart in Nijkerk tijdens de Nationale Natuurwerkdagen

Elk jaar, rond de eerste zaterdag in november, zijn er in het hele land natuurklussen te d…

Wethouder reikt medailles uit aan deelnemers Doet&Ontmoet in Hoevelaken

De Doet & Ontmoet middag in Hoevelaken is dinsdag 20 oktober uitgelopen op een groot succe…

    EABN Uitvaartverzorging
    Huiting Uitvaartverzorging 20 April
    A1 Media Stream
Copyright © 2026 alle rechten voorbehouden - Nijkerkerveen.org | Creatie & realisatie Reclamestal