NIJKERK – In 1975 startte de Prins Willem-Alexanderschool. Als een afsplitsing van de toenmalige Prinses Beatrixschool. De wijk Strijland groeide snel. Dus er was plaats voor een nieuwe school van het bestuur. Eerst was deze gevestigd aan de Bremlaan bij de Wulfshoeve. Maar al snel nam de school haar intrek in een semipermanent gebouw aan de Marishof.
In 1997 verhuisde de school opnieuw. Naar de plek waar de school op dit moment nog steeds staat Buizerdlaan 2. In het schooljaar 2015-2016 is het 40 jaar geleden dat de school startte. Bij de start van het het schooljaar hebben we een feestweek gehad.
Het jaar wordt afgesloten met een reünie voor oud- leerlingen en oud-leerkrachten. Voor deze reünie willen we al deze oud-leerlingen en oud-leerkrachten van harte uitnodigen. De reünie vindt plaats op Zaterdag 11 juni 2016 van 14.00 – 17.00 uur aan de Buizerdlaan 2, 3862KG Nijkerk aanmelden kan via: info@pwa-nijkerk.nl
















