Editie 2026 van Trekkertrek Nijkerkerveen is opnieuw een groot succes gebleken. Op het terrein van de familie Hijwegen aan de Hoevelakenseweg kwamen deelnemers en bezoekers massaal samen voor een dag vol spektakel, kracht en gezelligheid.
De belangstelling onder deelnemers was ook dit jaar enorm. Tijdens de inschrijfavond eind januari moest er zelfs weer geloot worden om alle aanmeldingen te verwerken. Uiteindelijk verschenen ruim tweehonderd standaard trekkers aan de start in de klassen van 2,5 tot en met 11 ton. Daarnaast waren er tientallen sport- en supersportmachines die hun krachten met elkaar maten. Nieuw dit jaar was de toevoeging van trucks, wat zorgde voor extra spektakel op de baan. De deelnemers namen het tegen elkaar op met sleepwagens van Down Under uit Hulshorst en Simply the Best uit Lunteren, wat garant stond voor spannende wedstrijden. Onder goede weersomstandigheden trok het evenement veel publiek, dat zichtbaar genoot van de indrukwekkende prestaties op de baan.
Ook naast de wedstrijden was er volop vermaak. Bezoekers konden onder het genot van eten en drinken gezellig samenkomen, terwijl kinderen zich uitstekend vermaakten in het Speulpark. In een grote tent stonden diverse speelactiviteiten opgesteld, waaronder grote springkussens. Met een geslaagde combinatie van sport, entertainment en gezelligheid kijkt de organisatie terug op een zeer geslaagde editie van Trekkertrek Nijkerkerveen.
Tekst en Foto’s: Aalt Guliker.


















