10 jaar geleden zijn Jan en Ineke Brons in Nijkerk begonnen met het uitdelen van voedsel aan mensen die dat nodig hadden. Een jubileum dus maar niet direct iets om te vieren. Wel iets om bij stil te staan en dankbaar voor te zijn.

Na 10 jaar zijn er in de gemeente Nijkerk helaas nog veel mensen afhankelijk van deze hulp. Gelukkig is het nog steeds mogelijk om dit wekelijks voor elkaar te krijgen. Sterker nog, de mogelijkheden zijn groter geworden. Er is nu ook sprake van kledinghulp, er is een winkeltje en een eetgroep. Dit alles heeft met het oprichten van de stichting Ezer in 2013 nog meer structuur gekregen. Gelukkig hebben wij in Nijkerk geen gebrek aan leveranciers en vrijwilligers maar dat wil niet zeggen dat het geen uitdaging is om er elke week weer voor te zorgen dat het voedsel en de kleding uitgedeeld kunnen worden.

Op enigerlei wijze bent u betrokken bij de voedselbank Nijkerk en daarom nodigen we u uit voor een nieuwjaarsreceptie om samen stil te staan bij het 10 jarig bestaan. We ontmoeten u graag op zaterdag 7 januari 2017 tussen 10.30 en 14.00 uur. Deze nieuwjaarsreceptie wordt gehouden in het gebouw van de voedselbank aan de torenstraat (oude Jumbo) waarvan de ingang aan de achterkant bij het parkeerterrein is.