Stichting Streams opent aanstaande zaterdag voorzichtig de deuren van Brink42. Al komt het openingsfeest wat later, op zaterdag 23 april om precies te zijn. Marie-Jeanne Wijnbeek-Simons, locatiemanager van Brink42: ,,Voor nieuwsgierigen gaan we alvast proefdraaien.”
Na maanden wachten is dan eindelijk de horecavergunning er en kan Brink42 een lunchroom huisvesten die zaterdag geopend wordt. Maar het gebouw biedt meer dan een commerciële eetgelegenheid. Volgens Wijnbeek-Simons wil Brink42 vooral staan voor verbinding. ,,We hebben in de afgelopen maanden tijdens de verbouwing gemerkt dat mensen zo benieuwd zijn wat we van De Brink gingen maken. Het gebouw heeft jarenlang leeggestaan. Wij willen er als stichting een plek van maken voor en door de gemeenschap.”
Al tientallen vrijwilligers hebben zich gemeld om straks, als Brink42 volledig geopend is, mee te kunnen draaien als gastvrouw of gastheer, aan het werk gaan in de tuin of in de Brink42-winkel waar spulletjes van inwoners van Nijkerk verkocht gaan worden. ,,We hebben een heel aantal vrijwilligers die al met ons meelopen, maar iedereen die iets wil betekenen voor Brink42 is welkom, vooral als je een hart voor de plek en voor Nijkerk hebt.”
Lees de rest van het artikel op Stadnijkerk.nl
Foto: Brink42

















