Dameskledingzaak Brandhof Women in Nijkerkerveen heeft 31 december haar deuren gesloten. Het interieur is ook grotendeels verkocht. De opbrengst daarvan is 2.966 euro en dat bedrag doneerden eigenaren Wim en Bertha van den Brandhof donderdag 5 januari aan de Voedselbank in Nijkerk.
Onder meer stoelen, tafels, etalagepoppen, servies en rekken werden de laatste weken verkocht. En natuurlijk de laatste kledingcollecties. Want Wim en Bertha van den Brandhof sloten afgelopen weekend definitief de deuren om met pensioen te gaan.
De Nijkerkerveense tak van het familiebedrijf stopt na 98 jaar. De opa van Wim van den Brandhof, Willem van den Brandhof, startte in 1924 een café op de Van Dijkhuizenstraat 11. Daarna kwam er een kruidenierswinkel, en daarop volgden onder meer een dames- en herenkledingzaak en een interieurwinkel waar in totaal drie generaties hebben gewerkt. Gerard van den Tweel heeft het pand gekocht en zal er een Albert Heijn openen. Foto Kees van den Heuvel

















