Ken je dat? Je zit op de fiets en komt langs een zijweggetje dat een eind het bos in kronkelt. Je hebt je altijd al afgevraagd wat er aan het einde van dat paadje is, maar het bord “doodlopende weg” verhindert dat je er eens heen fietst… Je ziet een grote vrachtwagen rijden met dieplader erachter en daarbovenop staat een dikke shovel! Wauw! Die zou je wel eens van dichtbij willen bekijken.

Ken je dat? Graag zou je even gaan kijken, maar íets houdt je tegen…. En dát is nou precies wat de buurtvereniging Appel-Driedorp met haar evenement op 27 augustus wil laten zien. Kom maar eens kiek’n, buurtbewoners openen deze dag hun deuren. Elf adressen met uiteenlopende “bezienswaardigheden” zijn deze dag te bezoeken. Van Loonbedrijf tot kindervoorstelling. Kom eens kiek’n bie een scharrelkuikenbedrijf, een aanhangwagenbedrijf en duurzaam bouwen in de praktijk.

Ook is er een Sing&Songwriter die Appel graag op de kaart zet en kun je naar een melkveehouderij en een kaarten- en kadoshop. De trots van de buurt, de Appelse molen zet ook haar deuren open zodat je kan komen kiek’n en tevens is er een workshop olietondrummen. Kortom; er is er voor ieder wat wils! Het “Kiek’n” duurt van 10.00 tot 16.00 uur en op de diverse locaties is er de mogelijkheid iets te eten en/of te drinken. Vanaf 14.00 uur is er de mogelijkheid om even na te praten of samen te zijn op het terras van de Appelgaard. Info en kaarten waarop de locaties staan aangegeven, zijn te downloaden op: www.buurtverenigingappel-driedorp.nl vanaf 20 augustus.