Vrijdag 7 juli j.l. was het zover. Na een verbouwing met de nodige aanpassingen voor Nick in zijn (slaap)kamer kwam ‘de kers op de taart’.Nick is enorm fan van Disney’s icoon Tijgertje en de verrassing was dan ook groot toen bij thuiskomst uit school, Tijgertje (samen met zijn naam in graffiti style) in volle glorie op zijn slaapkamer muur vond.

Jannette Grijsen stuurde destijds de wens voor Nick in, op de site van Een Wens voor je Medemens. Met dank aan sponsors en de sympathieke bijdrage & inzet van graffiti artist Caspar van Adrichem van Airbrushart4u kwam Nick’s droom uit. Een tas vol cadeautjes als extra verrassing maakte van ‘zomaar’ een dag, een complete feestdag. Nick die niet goed kan praten ‘zei’ door zijn stralende lach van oor tot oor meer dan 1000 woorden ooit kunnen zeggen.

Wij wensen en hopen dat Nick ondanks (regelmatig veel) pijn door zijn handicap, zal lachen zoals afgelopen vrijdag, wanneer hij ‘s ochtends vanuit zijn bed ‘zijn Tijgertje’ ziet. Wat een prachtig en bijzonder mannetje is Nick en wat bijzonder dat wij een heel klein beetje mochten bijdragen aan zijn lach.

Foto’s: Arjen Gerritsma – Graphic Sound