Op haar verjaardag, zaterdag 1 oktober, wil het mannenkoor haar publiek een groots Jubileumconcert aanbieden. Het uit 20 musici bestaand orkest L’Orchestra Particolare, o.l.v. Arjan Post en de bekende musici Marco den Toom: orgel en Mark Brandwijk: vleugel, begeleiden het koor.

De schitterende sopraan Rineke de Wit verleent haar vocale medewerking. Het mannenensemble van het koor en koorsolist Peter Estié laten eveneens van zich horen. Onze inspirerende dirigent Martin Mans heeft een aantrekkelijk en breed programma samengesteld bestaande uit prachtige bekende en minder bekende liederen.

Datum en tijd:
zaterdag 1 oktober, aanvang 20:00 uur.

Locatie:
De Fontein Ds. Kuyperstraat 2, 3863 CA Nijkerk De toegangsprijs voor dit unieke concert is slechts € 15.

Kaarten zijn verkrijgbaar bij de voorverkoopadressen in Nijkerk: Boekhandel Den Hertog, Frieswijkstraat 6 en Drogisterij Engel, winkelcentrum Paasbos; in Nijkerkerveen bij: J. de Groot, Van Rootselaarstraat 16 en bij de leden van het Chr. Streekmannenkoor.