Hoe geven we aandacht aan vrijwilligers met een beperking? Hoe zet ik mijn organisatie beter op de kaart? Hoe kan ik iemand op verantwoorde manier verplaatsen, helpen opstaan of duwen in een rolstoel? Zomaar een greep uit het aanbod van workshops van de workshopcarrousel die Sigma samen met een aantal organisaties organiseert.

Een workshopcarrousel is een interactief programma waaraan de vrijwilligers gedurende de bijeenkomst aan meerdere workshops kunnen deelnemen. Het doel van deze workshops is om de vrijwilligers nieuwe en praktische handvatten te geven in het vrijwilligerswerk. Meer informatie over de inhoud van de workshops vindt u in de agenda op de website van Sigma, http://www.sigma-nijkerk.nl/agenda/

Locatie: Datum en tijd:

De Schakel Dinsdag 25 oktober 2016

Oranjelaan 10 Inloop met maaltijd: 17.30 uur

3862CX Nijkerk Programma: 18.30 – 21.15 uur

Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden door uiterlijk 14 oktober een e-mail te sturen naar info@sigma-nijkerk.nl  Vol = Vol. Heeft u vragen over deze avond, dan kunt u contact opnemen met Wendy van Wee van Sigma, 033-2474830.