Op vrijdag 16 december organiseert het jongerencentrum Blits een spannende activiteit in de vorm van “Lasergamen” in Hoevelaken. Lasergame is een gemeenschapsspel dat in een groep wordt gespeeld en waarbij wordt geprobeerd om de tegenstander “af te schieten” en daarmee punten te verzamelen. Dit schieten gebeurt met een “lasergeweer”. Dit spel is heel populair en super spannend om te doen. De grote zaal van Dorpshuis De Stuw, De Brink 10 in Hoevelaken  wordt hiervoor in gebruik genomen en omgebouwd tot een lasergame gebied. 

Omdat alle jeugd en jongeren van 10 tot 23 jaar van harte welkom zijn is er gekozen voor een middag- en avondactiviteit. De middag van 15.00 tot 17.30 uur is gericht op de groepen 7 en 8 van de basisscholen en de vooravond van 17.30 tot 19.00 uur is gericht op de jongeren van de middelbare scholen. De deelname is geheel gratis!  De doelgroep kan zich aanmelden door op 16 februari een startbewijs in Blits af te halen.img_2858

Het jeugd- en jongerenwerk in Blits organiseert deze activiteit al gedurende meerdere jaren en de reacties van de doelgroep zijn en blijven erg positief. Ze vinden het erg leuk vindt en daarnaast wordt er een nieuwe doelgroep mee bereikt. In plaats van de passieve spelen achter de PC zijn ze zelf actief bij de Laser games. Dit sluit aan bij de onze inzet om de jeugd en jongeren te stimuleren om actief in beweging te zijn.

Ook is het jongerenwerk actief om alle jonge mantelzorgers in kaart te brengen. Dezen worden uitgenodigd om deel te nemen aan deze activiteit. Naast de tijd dat een jonge mantelzorger druk is met de zorg die hij verleend vinden we het belangrijk dat ook deze jongeren gelegenheid krijgen om te ontspannen.

Voor meer informatie: Robert den Hartog tel. nr. 06-10491457 of www.jongerenwerknijkerk.nl