Op donderdag 6 oktober vond voor de 4e keer de maatschappelijke stagemarkt plaats in de aula van het Corlaer College. Diverse (vrijwilligers) organisaties en verenigingen presenteerden zich aan de ruim 600 leerlingen die de stagemarkt bezocht hebben.
De leerlingen konden bij de stands informatie inwinnen over de stagemogelijkheden bij de diverse organisaties. Door maatschappelijke stage te gaan doen, maken leerlingen kennis met het doen van vrijwilligerswerk. Komend schooljaar gaan de leerlingen van het voortgezet onderwijs uit Nijkerk gezamenlijk meer dan 15.000 uren aan vrijwilligerswerk verzetten.
De maatschappelijke stagemarkt wordt georganiseerd door de scholen van het voortgezet onderwijs in Nijkerk (Corlaer College, Groenhorst Nijkerk en Accent Praktijkonderwijs) in samenwerking met Sigma. Meer informatie over maatschappelijke stage vindt u op www.masplein.nl.
















