Ook dit jaar zet Frans Kas, ook bekend als zanger/entertainer Franky Stardust, zich weer in voor Tour for Life. Voor hem is het inmiddels een bijzondere traditie en wordt 2026 zijn negende deelname aan dit indrukwekkende evenement waarmee geld wordt ingezameld voor kankeronderzoek.

Acht dagen fietsen voor één belangrijk doel

Tijdens Tour for Life fietsen honderden deelnemers in acht dagen vanuit Italië terug naar Nederland. Een indrukwekkende tocht over ruim 1.300 kilometer, met vele duizenden hoogtemeters en een gezamenlijke finish in Maastricht.

De deelnemers en vrijwilligers laten zich voor deze enorme sportieve prestatie sponsoren. De opbrengst komt ten goede aan kankeronderzoek van het Daniel den Hoed Fonds van het Erasmus MC Kanker Instituut. Geld dat hard nodig is om onderzoek en nieuwe behandelingen mogelijk te maken en daarmee de kansen voor mensen met kanker te verbeteren.

Frans zorgt onderweg voor muziek, sfeer en extra beleving

Frans legt zelf de route niet af op de fiets, maar levert als vrijwilliger op zijn eigen manier een bijdrage aan Tour for Life.

Hij ondersteunt de organisatie en zorgt voor muziek, presentatie en entertainment. Na een lange en zware dag op de fiets worden de deelnemers bij de etappeplaatsen muzikaal ontvangen. Ook verzorgt Frans de muziek en sfeer tijdens de avondprogramma’s en de feestavond om uiteindelijk tijdens de grote finish in Maastricht samen af te sluiten.

“De fietsers leveren iedere dag een ongelooflijke prestatie. Als ik met muziek, energie en gezelligheid kan helpen om tijdens de zware dagen weer een glimlach te bezorgen, dan doe ik dat met heel veel plezier. Maar uiteindelijk doen we het allemaal voor hetzelfde doel: zoveel mogelijk geld ophalen voor kankeronderzoek.”

Help mee en doneer

Naast zijn vrijwillige inzet wil Frans ook zelf zoveel mogelijk geld ophalen voor Tour for Life en het Daniel den Hoed Fonds – Erasmus MC.

Iedere bijdrage helpt. Groot of klein.

Wie de deelname en inzet van Frans wil ondersteunen, kan rechtstreeks doneren via zijn persoonlijke actiepagina:

www.tourforlife.nl – Frans Kas

Samen maken we het verschil.

Tour for Life 2026 – voor kankeronderzoek, voor nieuwe mogelijkheden en voor het leven.