Lekker aan het begin van het weekend in het eigen dorp naar de film! Vanaf 30 september kunt u op de laatste vrijdag van de maand naar de film in dorpshuis De Stuw op De Brink in Hoevelaken. De filmvoorstellingen worden georganiseerd door de Vereniging Dorpshuis Hoevelaken en Bibliotheek Hoevelaken, in samenwerking met Grand Café De Haen. De films worden in HD kwaliteit vertoond op een groot projectiescherm in de grote zaal. 

Onno Bresjer, voorzitter Vereniging Dorpshuis Hoevelaken: “Omdat we ons richten op de leeftijdsgroep vanaf ca 35 jaar hebben we gekozen voor de vrijdagavond, dus aan het eind van de drukke werkweek.” Tanja van Driel, teamleider activiteiten van de bibliotheek voegt daaraan toe: “De films zijn een aanvulling op het filmprogramma dat we samen met Sigma op woensdagavonden aanbieden in De Kopperhof. Met een ander filmaanbod willen we meer keus bieden in Hoevelaken.”

Filmmenu

De films in De Stuw beginnen om 20:15 uur en de zaal is open vanaf 20:00 uur, vervolgt Bresjer. “ Er is dan koffie en thee en na afloop is er uiteraard gelegenheid om nog gezellig na te borrelen in Grand Café De Haen. En voor wie wil, is ook hier vooraf een speciaal filmmenu in De Haen. De filmkaartjes kosten € 7,50 per stuk (voor leden van de bibliotheek € 6,00), inclusief een kopje koffie of thee vooraf. Een gecombineerd kaartje voor filmmenu en film kost € 19,50. De kaartjes zijn – tijdens openingstijden – te verkrijgen bij Bibliotheek Hoevelaken en bij Grand Café De Haen, maar zijn ook online te reserveren via www.bibliotheeknijkerk.nl. Daar vindt u ook meer informatie over de films.”

Filmprogramma

30 september – The Revenant (2015) In het jaar 1823 wordt avonturier Hugh Glasss (Leonardo DiCaprio) aangevallen door een grizzlybeer. Zijn mede-pelsjagers vindt hem later bewusteloos achter en laat hem voor dood achter. Als hij weer bijkomt, besluit hij om wraak te nemen. De zoektocht naar de pelsjagers door een woest landschap wordt in de barre winter een gevaarlijke tocht. Gebaseerd op het gelijknamige boek van Michael Punke (2002) en het waargebeurde verhaal over Hugh Glass.

Bron en Foto: Gerrit Steen.
Bekijk de rest van dit item in De Stad Nijkerk of op www.stadnijkerk.nl
Het is NIET toegestaan om een kopie van dit verhaal op een andere website te plaatsen!