NIJKERKERVEEN – Op zondag 24 april organiseert Ruitersportcentrum Kraaij in Nijkerkerveen de wedstrijden in de eerste- en eredivisie voor pony’s in het NK Carrouselrijden 2016. 23 groepen uit het hele land zullen op de manege in Nijkerkerveen hun proef laten zien.
Carrouselrijden is een teamsport te paard waarbij een groep van 12 of 16 ruiters een kür op muziek laat zien. Een deskundige jury zal de prestaties van de groepen beoordelen. De teams zijn daarbij in de race voor de de winst en daarmee een hogere positie in de NK-ranking. De beste groepen zullen uitkomen in de NK-finale welke op 12 juni in Houten zal worden verreden. Daarnaast worden de teams beoordeeld op de mooiste uitstraling in de Prix d’Elegance
 Het team van Ruitersportcentrum Kraaij Junior onder leiding van Eline van den Bos rijdt een ‘s morgens een thuiswedstrijd in de 1e divisie en zal starten om 8.20 uur. De groep zal die dag ook het bedrag bekendmaken dat ze in de afgelopen perionde hebben opgehaald in hun sponsoractie voor Pink Ribbon.
Publiek is van harte welkom om de wedstrijden te komen bekijken op zondag 24 april vanaf 8.00 uur. De toegang is gratis, parkeren kost €2. Het ruitersportcentrum is te vinden aan Blokhuizersteeg 9 in Nijkerkerveen. Meer informatie rondom het evenement, alsmede de startlijst, zijn ook te vinden op www.ruitersportcentrum.nl.
Foto: Silvan Schrier.