Voor de dertiende keer organiseert Loopgroep2000 in samenwerking met Running2000 en Runnersworld Amersfoort, de hoofdsponsor, haar Koude Polderloop in Nijkerk op zaterdag 10 december. Een loop voor iedereen, recreant en topper. Gastheer is VNG sierhekwerk, aan de Bellstraat 4a, die garant staat voor een warme ontvangst en waar ingeschreven kan worden en de startnummers afgehaald kunnen worden.
Tevens zal daar de prijsuitreiking plaatsvinden ook voor leeftijdsklassen. Voor het hekkenbedrijf is de finish. Parkeergelegenheid is er bij de overbuurman Bouw Logestic Services BV en bij de aanrijroutes. Het Glazen Huys in Nijkerk komt ook langs. Het parcours gaat vanaf de arkervaart richting het Junckerpad richting het viaduct en de Arkelweg waar het keerpunt ligt voor de 5 kilometer- en de 10 kilometerlopers gaan richting de Zeedijk onderlangs naar stoomgemaal Hertog Reijnout en over de zeedijk terug. De jeugdlopen keren al eerder. Een geasfalteerde route door het mooie natuurschoon.
Nieuw dit jaar is dat de 10 kilometer is gecertificeerd door de atletiekunie. Prijzen zijn beschikbaar gesteld door Runnersworld Amersfoort voor dames en heren in de klassen -40 jaar, 40-50 jaar, 50-60 jaar, 60-70 jaar, 70 -80 jaar en 80-plus zowel op de 5 als de 10 kilometer voor de nummers 1 tot en met 3. De jeugd strijd om de medailles goud, zilver en brons in de leeftijdsklasse 5-6, 7-8, 9-10 en 11-12 jaar, aangeboden door loopsport2000.
De inschrijving is geopend vanaf 9.00 uur aan de Bellstraat 4 A. Om 10.00 uur is de start van de jeugdloop over 500 meter gevolgd om 10.20 uur door de jeugdloop over 1 kilometer. Om 11.00 uur start de 5 kilometer en om 12.00 uur is de start van de 10 kilometerafstand. Inschrijven kan via de website www.inschrijven.nl of op de dag zelf tot 15 minuten voor de start. Alle informatie staat op www.loopgroep2000.nl.
















