Het Breede Beektheater in Nijkerk vormt zondagmiddag 10 december het podium waarop de Tijdreizigers hun zoektocht naar vrede zullen voortzetten.

Voor dit theaterconcert hebben Tijdreizigers Nard Reijnders en Edwin Schimscheimer veelzijdig mezzosopraan Maaike Widdershoven gevraagd met hen op een muzikale reis door de tijd te gaan.

De Tijdreizigers hebben ieder hun sporen ruimschoots verdiend in de muziek.

De in Hoevelaken woonachtige Edwin Schimscheimer is veelzijdig getalenteerd, hij is componist, pianist, arrangeur, zanger en dirigent.

Nard Reijnders is een muzikale duizendpoot op klarinet en saxofoon, die vele bekende Nederlandse artiesten zoals Herman van Veen, Freek de Jonge en Liesbeth List begeleid heeft.

Maaike Widdershoven is bekend geworden door haar prachtige musicalrollen, maar haar talent gaat veel verder dan dat.

Zo geeft zij liederenrecitals van klassieke werken en richt zij zich ook op de lichte muziek.

Deze combinatie zorgt voor een zeer gevarieerd en aantrekkelijk programma dat bestaat uit klassieke pareltjes plus onvergetelijke stukken uit het rijke repertoire van de lichte muziek en kleinkunst met als overkoepelend thema oorlog en vrede.

Angst, hoop, verlangen, heimwee, vaderland, geloof en liefde.

Allemaal thema’s die zo’n grote rol spelen in de verhalen en de muziek.

Gaat u mee op reis? Samen onderweg naar vrede. Al is het maar voor een paar uurtjes….

Te zien en te horen op zondagmiddag 10 december in het Breede Beektheater in Nijkerk.

Kaarten zijn verkrijgbaar bij het theater en via onderstaande link:

https://www.streamsbreedebeek.nl/pro…/onderweg-naar-vrede/