Stadsbeiaardier Wim Ruitenbeek gaat weer een wensconcert met kerstmuziek verzorgen, met het zogeheten Jukeboxconcert. Dat gaat gebeuren op vrijdag 24 december 2021 tussen 15.00 en 16.00 uur. Op de website van de Nijkerkse Klokkenspelvereniging https://www.nijkv.nl/ is onder de knop Actueel een flinke lijst met kerstmuziek te vinden waaruit gekozen kan worden.
Verzoeken uit die lijst kunnen ingediend worden vanaf maandag 20 december 2021, via telefoonnummer : 06 4989 4733. Het kan ook met een WhatsApp bericht naar dit nummer.
Bovendien is er gelegenheid om tijdens het concert verzoeken uit de lijst in te dienen. Bij de toren zullen mensen van de vereniging staan die beschikken over een gedrukte lijst. Als het meezit wordt het dan echt “U vraagt, wij “draaien” – direct ! Het streven is om dan onder aan de toren een beeldscherm te hebben waarop de beiaardier zichtbaar is tijdens het spelen. Het is nog niet helemaal zeker of dit gaat lukken.
Het bestuur wil een installatie aanschaffen zodat ook tijdens de concerten in voorjaar en zomer op de luisterplaats te zien is wat de beiaardier aan het klavier in de toren doet.
Dit is een forse uitgave. Helpt u mee ? Een gift in de collecte-klok of een speciale QR code voor de mobiele telefoon maken het gemakkelijk.
Foto Kees van den Heuvel

















