Hoop Op Geluk organiseert voor de jeugd weer een cursus karpervissen op woensdag 14 sep, 21 sep, 28 sep, 5 okt, 12 okt (examen). De cursus is van 14.00-17.00u, kosten €15,- / pp, de cursist krijgt tijdens de lessen de benodigde spullen in bruikleen. Je hoeft geen lid van Hoop Op Geluk te zijn om mee te mogen doen. Jullie gaan natuurlijk vissen op karper maar er komen meer dingen kijken bij vissen.
Zoals wat karpers eten en waar ze zich verstoppen, hoe je ze kan vangen, en als je er een aan de haak hebt hoe je hem veilig en onbeschadigd binnen haalt. Natuurlijk ook leren werpen met de karperhengel, alles over aassoorten, onderlijnen maken, haken aanzetten, lokvoer maken, vissen met de dobber en heel belangrijk hoe je moet omgaan met de natuur. We zijn vast nog wel wat vergeten maar zeker is dat je veel leert bij deze leuke cursus. Bij de cursus zorgt Hoop Op Geluk voor het drinken en wat lekkers. Schrijf snel in want er is maar beperkt plaats!
Inschrijven kan uitsluitend via mail ( g.vanbeek@hoopopgeluk.nl )onder vermelding van: volledige naam en voorletters; geboortedatum; adres en tel. nr. ouder(s) of verzorger(s); zwemdiploma?
Datum: woensdag 14 september 2016, 14:00 tot woensdag 12 oktober 2016, 17:00 Locatie: Watergoorweg 87A, Nijkerk Plas Watergoor, De Visburg Nijkerk
















