De jaarlijkse cursisten-expositie van Kunstcentrum Collage is terug van weggeweest. Door de versoepelingen kan dit evenement op een aangepaste manier weer georganiseerd worden. Op 7, 8 en 9 april 2022 zijn de toonzalen van Doggenaar Wonen, Zuiderinslag 4 in Hoevelaken, ingericht als expositieruimte. De traditionele openingsavond komt te vervallen.
Alle disciplines zijn vertegenwoordigd en geven een goed beeld van de cursussen die dit jaar gegeven zijn en komend seizoen weer aangeboden worden. Een greep uit het aanbod: schilderijen in olieverf en acryl, abstract en figuratief, pasteltekeningen, portretten, fotografische tekeningen, aquarel, beeldhouwwerk, glaskunst, fotografie, bronsgieten. Het docententeam heeft gezorgd voor een mooi overzicht met verrassende resultaten van alle cursisten.
In de periode na de expositie staan er nog een aantal workshops op het programma: op zaterdag 23 april kunnen deelnemers creatief aan de gang met vintagepapier: een kijkmapje maken of schilderen in de stijl van Botero of Niki de Saint Phalle. Bekende kunstenaars als inspiratie voor een eigen kunstwerk. Op zaterdag 7 mei kan men zijde beschilderen met Sally Pittman. Met zijdeverf en bijzondere effecten door het gebruik van zout en gutta wordt een pongee sjaal gemaakt.
Lees de rest van het artikel op Stadnijkerk.nl
Foto: Petriesja van de Bunt
















