Muziekvereniging Concordia uit Nijkerkerveen heeft de laatste weken behoorlijk lopen knutselen aan haar onderkomen en het resultaat is vanaf heden te bewonderen. Eén van de lokalen waar Concordia repeteert is geheel verbouwd.

Het gebouw is geopend door Bert Nellestijn, de vertrekkend dirigent van de muziekvereniging. Het zaaltje draagt de naam: De Veensche Hoek. Voor de naamgeving was een wedstrijd uitgeschreven. De winnende naam is bedacht door Gerda en Mark Walet. Zij hebben een mooie taart gewonnen.

Bij de opening zijn ook alle sponsoren bedankt voor hun gulle gaven. Het zaaltje is vanaf heden te huur. Voor informatie zie de website van muziekvereniging Concordia.Zaaltje Concordia Zaaltje Concordia Zaaltje Concordia Zaaltje Concordia Zaaltje Concordia

Foto’s: Aalt Guliker.