In juli is er, tijdens een goed bezochte bijeenkomst, informatie gedeeld over verschillende varianten van het Huis van de Stad en de impact die dit heeft op de binnenstad. Inmiddels is door diverse betrokken partijen (platform Binnenstad, regiegroep, de verschillende werkgroepen, eigenaren, gemeente etc.) een eerste uitwerking gemaakt van de visie “Aantrekkelijk Nijkerk”.

Deze uitwerking reikt inhoudelijk veel verder dan alleen de variantenstudie van het Huis van de Stad. Het betreft de invulling van de locaties Kerkplein & Havenkom en de verkeersvisie met daarin ook het parkeren in de binnenstad. Om de eerste uitwerking van de visie “Aantrekkelijk Nijkerk” te presenteren wordt er op 13 december a.s. een informatiebijeenkomst georganiseerd.

Het Platform Binnenstad Nijkerk en de gemeente nodigen u graag uit voor de bijeenkomst met betrekking tot de eerste uitwerking van de visie “Aantrekkelijk Nijkerk”.

Datum:
Dinsdag 13 december 2016.

Locatie:
De Schakel Nijkerk, Oranjelaan 10

Tijd:
Inloop vanaf            19.15 uur
Start programma   19.30 uur