Ondanks de winterse omstandigheden stonden zaterdagmiddag veel enthousiaste deelnemers aan de start van de 2BFit Snertloop. In het koude en winters aandoende buitengebied van Nijkerk ging de 5 kilometer door, waarbij lopers de kou trotseerden voor een sportieve prestatie. De Kidsrun vond plaats op het voetbalveld van NSC Nijkerk en zorgde daar voor veel sportief enthousiasme onder de jongste deelnemers.

De organisatie maakte zaterdagochtend bekend dat vanwege de veiligheid uitsluitend de Kidsrun en de 5 kilometer konden doorgaan. De route van de 10 kilometer was door de weersomstandigheden dusdanig verslechterd dat de organisatie niet kon garanderen dat het parcours overal veilig was. Ondanks het strooien van de route werd daarom besloten deze afstand niet te laten starten.

Deelnemers aan de 10 kilometer werden uitgenodigd om deel te nemen aan de 5 kilometer, die om 13:05 uur van start ging. Veel lopers maakten gebruik van deze mogelijkheid. De organisatie kijkt, ondanks de aangepaste opzet, terug op een geslaagde en sportieve middag en bedankt alle deelnemers, vrijwilligers en betrokkenen voor hun begrip en inzet onder winterse omstandigheden.

Tekst en Foto’s: Aalt Guliker.