Zes opvallende zuilen van Doet & Ontmoet, het platform voor activiteiten in Nijkerk, zijn verspreid door de gemeente. Inwoners worden uitgenodigd om mee te doen aan een fotowedstrijd en tegelijkertijd kennis te maken met het platform.

Hoe doe je mee?

Maak een foto (van jezelf) bij een van de zuilen, plaats deze op social media en tag Doet & Ontmoet. De leukste inzending wint een lokale cadeaubon van €50, te besteden bij deelnemende winkels in Nijkerk, Hoevelaken en Nijkerkerveen.

Doet & Ontmoet is het platform voor sportieve, culturele, sociale en ondersteunende activiteiten in de gemeente Nijkerk. ”Met deze fotowedstrijd willen we inwoners op een leuke manier kennis laten maken met ons platform en tegelijk hun creativiteit de vrije loop laten.” zegt Margreet Koele, Cultuurverbinder voor de gemeente Nijkerk.

De actie loopt tot 30 april 2026. Iedereen kan meedoen, dus haal die camera of telefoon tevoorschijn en laat je creativiteit zien!

Meer informatie:
Bezoek www.doetenontmoet.nl en ontdek alle activiteiten in Nijkerk, Nijkerkerveen en Hoevelaken. Ook te vinden op Instagram (@doet.en.ontmoet) en Facebook (@doetenontmoet).