Zaterdag staat de laatste wedstrijd voor de winterstop op het programma uit in Kampen tegen Go Ahead. Go Ahead had een sterke start van de competitie en bleef in het spoor van NSC. Na de derby tegen KHC is het bergafwaarts gegaan en zijn er nog maar weinig punten gepakt.
Afgelopen zaterdag verloor het van Bennekom met 3-1 waardoor het voorlopig even afgehaakt is. NSC beleefde ook een matige zaterdag al werden de punten wel thuis gehouden tegen nummer laatst Enter Vooruit. Na een mindere eerste helft werd er in de tweede helft orde op zaken gesteld.
Zaterdag tegen Go Ahead moet er gewonnen worden om winterkampioen te worden en als nummer 1 de winterstop in te gaan. Dat het een lastige wedstrijd gaat worden moge duidelijk zijn tegen het gerenommeerde Go Ahead. NSC zal zijn beste spel moeten spelen om de punten mee naar Nijkerk te nemen. De wedstrijd in Kampen begint om 15.00 uur.