Zaterdag 13 oktober zal de jaarlijkse herfstmarkt van de Hersteld Hervormde Gemeente weer gehouden worden in de school aan de Zuiderinslag 1 te Hoevelaken. Ze hebben weer een groot assortiment tweedehands spullen en kleding. Tevens zijn er vele etenswaren te koop op het versplein voor de school, zoals oliebollen, kaas eieren en verschillende soorten vis. We hebben ook een stand met woondecoratie, en vele tweedehand boeken en natuurlijk de stand met de nieuwe boeken en speelgoed, eigenlijk te veel om op te noemen, kom gezellig kijken en kopen en neem een gezellig bakje koffie op het HHK terras met een lekkere stukje taart, en natuurlijk de vette hap is dit jaar ook weer verkrijgbaar. Voor de jongere hebben we de springkussen en ja het is echt waar de jeugdbrandweer van Nijkerk komt om met de jongere waterspelletjes te doen en wat dacht u van de Amerikaanse veiling om 11:00 uur en 14:00 uur, daar kan u en jij ook weer op mooie producten bieden. En we hebben een fotograaf die voor u een mooie gezinsfoto of een actie foto wil maken op deze dag.  Al met al een bomvolle markt, Er zijn nog vele kramen die ik niet genoemd heb, want we hebben nog lang niet alles omschreven. Zijn jullie al nieuwsgierig en slaap je daar door slecht krijg je ook nog een slaapadvies op deze dag. Op de dag zal ook te zien zijn welke bedrijven de herfstmarkt hebben gesponsord, daar zijn we heel blij mee. Dus we nodigen jullie allemaal hartelijk uit om te komen op de gezellige herfstmarkt van 10:00 uur tot 15:00 uur. De opbrengt is voor de kerkbouw van onze Gemeente.